Site Demo İçin Hazırlanmıştır.

3D Diş Tomografi Merkezi

3D Diş Tomografi Merkezi ; dental tomografi görüntüsü ile kemik ve yumuşak doku detaylarını üç boyutlu olarak görmek mümkün oluyor. Tomografi x-ışını kullanılarak incelenmek istenilen bölgenin kesitsel görüntüsünü oluşturmaya yönelik radyolojik bir teşhis yöntemi olarak tanımlanıyor.

Dental tomografi yöntemi ile diş hastalılarında teşhiste karar verme süreci hızlanırken daha yüksek tedavi başarısı da sağlanıyor.

3D görüntü kullanmak birçok avantaj sağlıyor;

- Hastaya uygulanacak olan tedavide ileri bir teşhis yöntemi kullanılarak daha yüksek bir tedavi başarısı sağlanıyor.

- Tedaviye karar verme süreci netleşir, karar daha hızlı ve net olarak alınabileceği için hastanın tedavisine daha kısa sürede başlanması sağlanır.

Önce iki yönlü dijital rehber görüntü çekiliyor. Hasta cihazdan çıkmadan ekrandaki görüntü üzerinde hedef bölge belirleniyor. Hedeflenen bölgeden 3 boyutlu bir alanın dijital tomografik görüntüsü alınıyor.

İletişim İçin Tıklayınız.

Etiketler : 3D Tomografi , 3D Dental Tomografi , 3D Volumetrik Tomografi , 3D Volumetrik Tomografi Fiyatı , 3D Dental Volumetrik Tomografi , 3D Diş Tomografisi , 3D Diş Tomografisi Fiyatı , 3D Çene Tomografisi , 3D Tomografi Merkezi , 3D Diş Tomografi Radyasyon , 3 Boyutlu Tomografi , 3D Tomografi Ücreti , 3D Tomografi Ücretsiz , 3D Diş Tomografi Devlet Hastanesi , 3D Diş Tomografi Kliniği , 3D Diş Tomografi Polikliniği , 3D Diş Tomografi Hastanesi , 3 Boyutlu Diş Tomografisi , 3D Diş Tomografi Merkezi , 3D Tomografi Kliniği

Diş Sağlığınız İçin : Arayın +90 506 362 81 09 Yada Whatsapp'tan Yazın