Site Demo İçin Hazırlanmıştır.

Aydın Diş Beyazlatma Uygulaması

Aydın Diş Beyazlatma Uygulaması

Aydın Diş Beyazlatma Uygulaması

Diş Beyazlatma Uygulaması ; Herkes sağlıklı, güzel ve bembeyaz dişlere sahip olmak ister. Her ne kadar dişlerimizi fırçalama alışkanlığımız olsa da istenilen beyazlığı elde etmemiz mümkün olamayabilir. Diş beyazlatmada halk arasında doğru bilinen yanlışlar, doktor yönlendirmesi olmadan, eş dost tavsiyesi ile başvurulan yöntemler sağlığımızı olumsuz etkileyebilir.

Diş doktoru tarafından muayenehanede uygulanabilen, "muayenehane tipi" olarak bilinen beyazlatma yöntemi, ağartma jelinin diş doktoru tarafından doğrudan dişlere uygulanması ile gerçekleşir. Genellikle ilk seanstan itibaren beyazlama gözle görülebilir

"Kimyasal ve mekanik abrazyon patı" adı verilen madde ile yapılan beyazlatma ise tek seansta sonuçlanan bir yöntemdir. Bu uygulama ,aşırı flor alımı (Florozis) nedenli mine lekelenmesine bağlı beyaz ve kahverengi görünüm ve ayrıca beyaz nokta lezyonlar için idealdir.

Kanal tedavisi görmüş veya canlı olmayan dişlere yapılan beyazlatma yöntemi ile de kanal tedavisi görmüş ve zaman ile diğerlerinden farklı olarak renklenmiş dişlerin ağartılmasında uygulanır Bir de kişinin ağzına özel hazırlanan dişlik ile evde uygulanabilen, "ev tipi" olarak bilinen beyazlatma yöntemi bulunmaktadır. Bu da evde uygulanıp, kişinin ağzına özel hazırlanan dişliğe konan diş beyazlatma jelinin yüzdelik oranına göre, gece boyunca veya birkaç saat dişlere temas etmesi ile yapılır.

İletişim İçin Tıklayınız.

Etiketler : Diş Beyazlatma Fiyat , Diş Beyazlatma Fiyatları , Diş Beyazlatma İşlemi , Diş Beyazlatma Özel Sağlık Sigortası , Diş Beyazlatma Plağı , Diş Beyazlatma Tedavisi , Diş Beyazlatma Teknikleri , Diş Beyazlatma Uygulaması , Diş Beyazlatma Uygulamaları , Diş Beyazlatma Ücreti , Diş Beyazlatma ve Temizletme , Diş Beyazlatma Zirkonyum , Diş Beyazlatma Ameliyatı , Diş Beyazlatma Lamine , Diş Beyazlatma Zirkonyum Fiyatları , Diş Beyazlatma Lamine Fiyatları , Diş Beyazlatma Lazer , Diş Beyazlatma Maliyeti

Diş Sağlığınız İçin : Arayın +90 506 362 81 09 Yada Whatsapp'tan Yazın