Site Demo İçin Hazırlanmıştır.

Aydın Diş Teli Fiyatları 2021

Aydın Diş Teli Fiyatları 2021

Aydın Diş Teli Fiyatları 2021

Diş Teli Fiyatları 2021 ; ortodontik tedavi yöntemlerinden en popüler olanı ve en fazla uygulananıdır. Braket denilen dişlerin üzerine yapışan küçük aygıtlar ve bunların içinden geçen hafızalı özel tellerle tedavi yapılmaktadır.

Tedaviye ince tellerle başlanıp gittikçe kalınlaştırarak tel değişimi suretiyle dişler sıralanmaktadır. Dişlerin üzerine yapıştırılan braketler farklılık gösterebilmektedir. Metal ve şeffaf olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Metal braketlerde sürtünme daha az olduğu için tedavi daha hızlı bitirilmektedir. Metal braketler de kapaklı ve kapaksız olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Kapaklı braketlerde tel daha rahat hareket edebildiği bazı hastalarda tedavinin daha hızlı bitirilmesini sağlamaktadır.

Şeffaf braketler daha çok kozmetik yönü öne çıkan braketlerdir. Görüntü konusunda hassas olan hastalara tavsiye edilmektedir. Genelikle yetişkin hastalarda kullanılmaktadır.

Eğer diş çekimi yapılamayacaksa sadece 45 dakikalık süre içinde teller takılabilir. Diş çekimi yapılacaksa çekim yapıldıktan sonra bir kaç gün beklenilip sonra teller takılabilir.

İletişim İçin Tıklayınız.

Etiketler : Diş Teli , Diş Teli Fiyatları 2021 , Diş Teli Ağrısı , Diş Teli Tedavisi , Diş Teli Bakımı , Diş Teli Çeşitleri , Diş Teli Plağı , Diş Teli Şeffaf Plak , Diş Teli Ortodonti , Diş Teli Doktoru , Diş Teli Uzmanı , Diş Teli Görünmez , Diş Teli Güncel Fiyat , Diş Teli Devlet Hastanesi , Diş Teli Nasıl Takılır , Diş Teli Uygulaması , Diş Teli Ücretleri 2021 , Diş Teli Kaç Günde Takılır , Diş Teli Ortalama Ne Kadar Kalır , Diş Teli Kaç Yaşında Takılır

Diş Sağlığınız İçin : Arayın +90 506 362 81 09 Yada Whatsapp'tan Yazın