Site Demo İçin Hazırlanmıştır.

Endodonti Olan Hastaneler

Endodonti Olan Hastaneler ; bir diğer adıyla kanal tedavisi olarak bilinmektedir. Dişin enfekte olması ya da önemli derecede çürümesi nedeniyle hastanın dişine endodonti tedavisi uygulanır. Dişin çekilmesine neden olan sorunların çoğunu ortadan kaldırır ve dişin kurtarılmasını sağlar. Diş için oldukça önemli tedavilerden biri olan endodonti, basit bir şekilde uygulanabilmektedir.

Bir kişi kanal tedavisi, yani endodonti yaptıracaksa, diş yapısı hakkında bazı bilgileri öğrenerek; bu tedavinin ne için gerekli olduğunu daha iyi anlamalıdır. Dişin 3 tabakası bulunmaktadır. Bu tabakalardan biri olan pulpa, dişin içerisindeki kök kanalında bulunur. Pulpa, dişi beslemek adına kan damarları ve sinirler ile donatılmış yumuşak bir yapıdadır.

Dişte enfeksiyon oluşmuş ve bu enfeksiyon pulpa tabakasına kadar inmişse, eskiden bu dişin kesinlikle çekilmesi gerekirdi. Çünkü bu dişin geri döndürülmesi imkansızdı. Fakat gelişen teknoloji ve tedavi yöntemleri ile birlikte bu dişin enfeksiyondan arındırılması ve tekrar eski haline dönmesi mümkün hale geldi.

İletişim İçin Tıklayınız.

Etiketler : Endodonti , Endodonti Uzmanı , Endodonti Cerrahi , Endodonti Çene Cerrahisi , Endodonti Diş Tedavisi , Endodonti Diş , Endodonti Doktoru , Endodonti Devlet Hastanesi , Endodonti Yapan Devlet Hastaneleri , Endodonti Fiyat , Endodonti Hastaneleri , Endodonti Kliniği , Endodonti Olan Hastaneler , Endodonti Özel Muayene , Endodonti Özel Fiyatları , Endodonti Lazer Kullanımı , Endodonti Şeffaf Blok , Endodonti Tedavisi , Endodonti Tedavisi Fiyatları , Endodonti Ücretleri

Diş Sağlığınız İçin : Arayın +90 506 362 81 09 Yada Whatsapp'tan Yazın