Site Demo İçin Hazırlanmıştır.

Gülüş Tasarımı Görseller

Gülüş Tasarımı Görseller

Gülüş Tasarımı Görselleri ; Gülümsemeyi engelleyen en önemli faktörün diş sağlığı olduğunu söyleyebiliriz. Gülümserken surat asmaktan daha az kasımızı kullanırız ancak diş sağlığı iyi olmadığı için pek çok insan keyifle gülememektedir. Her gün aynaya baktığınızda kendinize ‘Keşke dişlerim biraz daha beyaz, biraz daha düzgün olsaydı’ gibi şeyler söylüyorsanız; gülüş tasarımı için ihtiyacınızın farkına varmışsızın demektir. İlk yapılacak iş diş hekiminizle birlikte bir gülüş tasarımı yapmaktır. Bunun için birkaç işlemin birlikte, planlı ve doğru yapılması gerekir.

Öncelikle genel ve ayrıntılı bir muayene ve ardından doğru bir gülüş tasarımı için tedavi planlama yapılmalıdır. Gülüş tasarımını belirleyen başlıca parametreler; yüz hatları, cinsiyet, yaş, gülüş simetrisi, dişlerin sıralanışı ve renkleri, çenelerin bir birleriyle ilişkisi, çene ucu, burun, dudaklar ile diş etleri estetik gülüş ifadesini belirleyen faktörlerdir.

Gülüş tasarımı, kişinin gülümseme sırasında meydana gelen dudak hareketi ile diş ve diş etinin uyumunu planlamaktır. Sorunun kaynağı eğer dişlerse; boyutunu arttırıp azaltacak, dizilimlerini ve kurvatürlerini düzenleyecek şekilde lamina (yaprak porselen), zirkon kaplamalar, empress (full porselen), e-max (cam porselen), yapılabilir.

Dişlerin rengi ve tonuna dönük beyazlatma işlemi yapılabilir. Sorun , diş eti kaynaklıysa diş eti operasyonları, vestibuloplastiler, dudak dolguları, botoks uygulaması gibi dudağı şekillendirici uygulamalar yapılabilmektedir.

İletişim İçin Tıklayınız.

Etiketler : Gülüş Tasarımı , Gülüş Tasarımı Fiyatları 2021 , Gülüş Tasarımı Ekşi , Gülüş Tasarımı Görseller , Gülüş Tasarımı Ne Kadar , Gülüş Tasarımı Nedir , Gülüş Tasarımı Diş Estetiği , Gülüş Tasarımı Diş Hekimi , Gülüş Tasarımı Diş Kliniği , Gülüş Tasarımı Doktor Tavsiye , Gülüş Tasarımı Estetik Diş , Gülüş Tasarımı Fiyatı Ne Kadar , Hollywood Gülüş Tasarımı , Gülüş Tasarımı Klinikleri , Gülüş Tasarımı Lamine Fiyatları , Gülüş Tasarımı Zirkonyum Diş , Gülüş Tasarımı Kalıcı Mı , Gülüş Tasarımı Modelleri , Pembe Gülüş Estetiği , Pembe Gülüş Estetiği Fiyatları , Pembe Estetik Fiyat 2021

Diş Sağlığınız İçin : Arayın +90 506 362 81 09 Yada Whatsapp'tan Yazın