Site Demo İçin Hazırlanmıştır.

İzmir İmplant Markaları

İzmir İmplant Markaları

İmplant Markaları ; çene cerrahisi kemiğine yerleştirilen ve protezlere destek için yapılan yapay diş kökleridir. Bunlar eksik dişlerin yerine yapılan, uzun ömürlü ve yaşam boyu sorunsuz şekilde kullanılabilen daha çok titanyumdan yapılan vidalardır. Bunlar diş doktorları tarafından steril ortamlarda küçük bir cerrahi işlemle çene kemiğine yerleştirilirler. Bu işlem sonrasında yaklaşık olarak iki-üç ay içinde implant çene kemiğine tamamen tutunur. Bu aşamalardan sonra gerçek bir diş kökünün yerini alan implant, üzerine konacak protezi taşıyacak duruma gelir.

Bazı durumlarda hastalara genel anestezi uygulanabilir. İmplant uygulamasının yapılabilmesi için, öncelikle implantı destekleyecek kemik yapısının olması ve diş etlerinin sağlıklı olması gerekir. Bunlar olmadığı durumda ilave kemik cerrahisi uygulamaları ile de implant yapılır ve başarı oranı çok yüksektir.

İmplant, bir yada daha fazla dişi kaybettiğinizde ağız ve çene yapınıza göre uygulanan protez diş uygulamasıdır. Bu uygulamada çene kemiğine yerleştirilen ve dişin yerleştirileceği protezlere destek için yapılan yapay diş kökleri bulunmaktadır. Bu kökler için 500 den fazla üretici firma bulunmaktadır. İsveç, Amerika ve Almanya’da üretilen A Plus markalar olduğu gibi Çin, Pakistan ve Kore gibi ülkelerde üretilen hesaplı ve ucuz markalar da vardır.

İmplantın günümüze kadar yapılan köprü ve protezlere göre çiğneme, daha iyi konuşma olanağı sağlar. İmplant dişlerinizde hiç kimsenin anlayamayacağı doğal bir görünüm sağlar.

İletişim İçin Tıklayınız.

Etiketler : İmplant , İmplant Fiyatları 2021 , İmplant Diş , İmplant Markaları , İmplant Yapımı , İmplant Tedavisi , İmplant Çeşitleri , İmplant Cerrahisi , İmplant Diş , İmplant Diş Fiyatları 2021 , İmplant Estetik , İmplant Fiyatları Devlet Hastanesi , İmplant Modelleri , İmplant Tedavisi Fiyatları , İmplant Uzmanı , İmplant Ücretleri 2021 , İmplant Üstü Protez , İmplant Üstü Porselen , İmplant Zirkonyum Diş Fiyatları , İmplant Vida Fiyatları

Diş Sağlığınız İçin : Arayın +90 506 362 81 09 Yada Whatsapp'tan Yazın