Site Demo İçin Hazırlanmıştır.

İzmir Ön Diş Kaplama

İzmir Ön Diş Kaplama

Ön Diş Kaplama ; dişlerdeki kusurları düzeltmek için uygulanan kozmetik ve onarıcı bir tedavi yöntemidir. Çarpık, hasarlı veya aralarında boşluk bulunan dişlerin şeklini, rengini ve boyutunu değiştirmeye olanak tanır. Dişe estetik bir görünüm kazandıran yöntemlerden biridir.

Diş minesine benzer, doğal bir görünüm sağlar, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Yaprak porselen de denilen laminalar, dişlere oldukça iyi uyum sağlayan yarı saydam bir tabakadır.

Sağlam diş dokusundan çok az aşındırılarak uygulanan işlem sırasında çoğunlukla anesteziye gerek duyulmaz. Lamina kaplama için en az 2 ya da 3 seansa ihtiyaç vardır. Ancak dişin durumuna ve adedine göre bu süre değişebilir. 18 yaş üzeri herkese uygulanabilir.

İletişim İçin Tıklayınız.

Etiketler : Diş Kaplama Fiyat , Diş Kaplama Fiyatları , Diş Kaplama Aparatı , Diş Kaplama Boşluk Doldurma , Diş Kaplama Dolgu , Diş Kaplama Değişimi , Diş Kaplama Düşmesi , Diş Kaplama Gümüş , Diş Kaplama Görselleri , Diş Kaplama Maliyeti , Diş Kaplama Modelleri , Diş Kaplama Markaları , Diş Kaplama Köprü , Diş Kaplama Ortalama Fiyat , Diş Kaplama Öncesi Sonrası , Diş Kaplama Protez , Diş Kaplama Post , Diş Kaplama  Plastik , Ön Diş Kaplama

Diş Sağlığınız İçin : Arayın +90 506 362 81 09 Yada Whatsapp'tan Yazın