Site Demo İçin Hazırlanmıştır.

Lamine Diş Devlet Hastanesi

Lamine Diş Devlet Hastanesi ; Dişlerin güzelliği yaşı, mesleği, cinsiyeti ne olursa olsun her bir birey için önemlidir. Dişlerdeki renk farklılıkları, diş çatlakları ve kırıkları, dolgudan kaynaklanan renk değişimleri için dişin tamamını kesmek yerine sadece ön yüzeyine porselen tırnak uygulayarak estetik uygulama yapılmaktadır.

Laminate veneerler ön dişleri düzeltmek ve dişlere estetik bir görünüm kazandırmak için mükemmel bir yoldur. Bu yöntem sayesinde dişin yapısından çok az kesim yapıldığı için en koruyucu protez uygulamasıdır. Alt yapısında metal olmadığı için ve porselenin kendi yapısından dolayı çok estetik uygulamalardır. Laminateler ile dişlerinizi beyazlatabilir, diş aralarındaki boşlukları doldurabilir ve güzel bir gülümsemeye kavuşabilirsiniz.

Porselen veneer, kurona karşı mükemmel bir alternatiftir. Daha konservatif bir yaklaşımla diş rengini, şeklini ve büyüklüğünü değiştirmek mümkündür. Tetrasiklin renkleşmesi, darbe, kanal tedavisi sonrası diş rengi değişmesi; konjenital veya sonradan oluşan defektlerde, porselen laminateler başarıyla uygulanır. Diestema dediğimiz dişlerin arasında boşluk olan hastalarda da çok başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

İletişim İçin Tıklayınız.

Etiketler : Lamine Diş Fiyat , Lamine Diş Fiyatları , Lamine Diş Özel , Lamine Diş Devlet Hastanesi , Lamine Diş Çarpık , Lamine Diş Görselleri , Lamine Diş En İyi Doktor , Lamine Diş Hassasiyeti , Lamine Diş Maliyeti , Lamine Diş Ortalama Fiyat , Lamine Diş Protez , Lamine Diş Sigorta , Lamine Diş Sgk , Lamine Diş Sgk Anlaşmalı Yerler , Lamine Diş Uygulaması , Lamine Diş Ücretleri , Lamine Diş Ücretleri 2021

Diş Sağlığınız İçin : Arayın +90 506 362 81 09 Yada Whatsapp'tan Yazın