Site Demo İçin Hazırlanmıştır.

Lamine ile Diş Uzatma

Lamine ile Diş Uzatma ; Son yıllarda estetik amaçlı yaygın olarak kullanılmaya başlayan bir tedavi türüdür. Lamine kaplama, dişin  sadece dış yüzeyine yapıştırılan çok ince tabaka halindeki porselendir. Diğer kaplama türlerinden farkı dişin çok az aşındırılması ya da kimi durumlarda hiç aşındırılmadan lamine kaplama yapılabilmesidir.

Lamine dişlerin uzun ömürlü ve estetik olabilmesi için prosedürler uygun ve titiz çalışma, kullanılan teknolojiler son derece önemlidir.

♦ Ağız içi ölçüleriniz gelişmiş üç boyutlu tarayıcılarda alınıyor.

♦ Lamine diş tasarımınız üç boyutlu özel uygulamalarda yapılıyor.

♦ Tüm işlemler deneyimli hekim ve teknisyen kadromuzla kendi bünyemizdeki laboratuvar sayesinde prosedürlerden ve kaliteden feragat etmeden yapılmaktadır.

♦ Gerekli durumlarda diş eti şekillendirmelerini lazerle yapabiliyoruz.

İletişim İçin Tıklayınız.

Etiketler : Lamine Diş , Lamine Diş Kaplama , Lamine Diş Fiyatları 2021 , Lamine Diş Kaplama Fiyatları , Lamine Diş Adet Fiyatı , Lamine Diş Beyazlatma , Lamine Diş Çeşitleri , Lamine Diş Çatlaması , Lamine Diş Dolgusu , Lamine Diş Estetiği , Lamine Diş Estetiği Fiyatları , Lamine Diş Gülüş Tasarımı , Lamine ile Diş Düzeltme , Lamine ile Diş Uzatma , Lamine Diş Modelleri , Lamine Porselen Diş , Lamine Porselen Diş Fiyatları , Lamine Diş Renkleri , Lamine Diş Tedavisi , Lamine Diş Tedavisi Fiyatları

Diş Sağlığınız İçin : Arayın +90 506 362 81 09 Yada Whatsapp'tan Yazın