Site Demo İçin Hazırlanmıştır.

Zirkonyum Çeşitleri

Zirkonyum Çeşitleri ; ışık geçirgenliği bakımından metal kaplamalarla karşılaştırıldığında diş etinde herhangi bir koyulaşmaya ve ileri zamanlarda da zirkonyum dişte oluşabilecek siyah renklerin oluşma riski yok denecek kadar azdır.  Bu İşlemde porselen alt yapısı olarak metal yerine beyaz bir alaşım olan zirkonyum kullanılır.

Zirkonyum oksit altyapı üzerine yerleştirilen seramiği yiyecek artıklarının ve mikroorganizmaların diş yüzeyine tutunma oranını düşürmektedir. Böylece iyi bir ağız hijyeni sağlanmaktadır.

Zirkonyum oksit ısıyı iletmez, sıcak ve soğuk yiyecekler aldığınızda dişlerinizde hassasiyet meydana gelmez.

Zirkonyum altyapı, bilgisayar destekli CAD CAM sistemle el değmeden hazırlanıyor bu sebeple dişe uyumu ve oturuşu mükemmel olur.

İletişim İçin Tıklayınız.

Etiketler : Zirkonyum , Zirkonyum Kaplama , Zirkonyum Diş Fiyat , Zirkonyum Diş Kaplama , Zirkonyum Kaplama Fiyat , Zirkonyum Diş Fiyatları 2021 , Zirkonyum Diş Renkleri , Zirkonyum Diş Modelleri , Zirkonyum Estetik Diş , Zirkonyum Gülüş Tasarımı , Zirkonyum Hollywood Beyazı , Zirkonyum İmplant , Zirkonyum Lamine Diş , Zirkonyum Lamine Diş Fiyatları , Zirkonyum Porselen Fiyatları , Zirkonyum Tedavisi , Zirkonyum Tek Diş Fiyatları , Zirkonyum Tavşan Diş , Zirkonyum Çarpık Diş , Zirkonyum Çeşitleri

Diş Sağlığınız İçin : Arayın +90 506 362 81 09 Yada Whatsapp'tan Yazın