Site Demo İçin Hazırlanmıştır.

Zirkonyum Diş Kaplama

Gülüş Tasarımı, diş estetiği son yıllarda en çok rağbet gören tedavi alanları arasında yer almaktadır. Güzel ve estetik bir gülüşün kişinin çekiciliğini arttırdığı gibi aynı zamanda özgüvenine de büyük katkısı bulunmaktadır. Diş estetiğinin sağlanması için birçok tedavi yöntemi ve dikkate alınması gereken unsur vardır.

Zirkonyum Diş Kaplama ise son dönemlerin en popüler, sağlıklı ve doğal görünümle sonuçlanan tedavi yöntemlerinden biridir.

Zirkonyum Kaplama Diş Uygulaması Nedir Nasıl Yapılır?

Dişler temizlenmesi gereken ve bakıma ihtiyaç duyan önemli bir bölgedir. Diş sağlığı alanında pek çok tedavi bulunur. Dişlerin rengi, görünümü, şekli ve benzeri unsurlardan dolayı insanlar diş tedavilerine ihtiyaç duyabiliyor.

Zirkonyum, diş sorunlarında etkili ve yararlı olan bir tedavidir. Dokulara ya da diş etine herhangi bir şekilde zararı olmayan zirkonyum, etkili ve faydalı bir diş kaplamasıdır. Diş sağlığı alanında hem hekimler hem de hastalar tarafından çok sık tercih edilir.

Özellikle estetik ve beyaz dişlere sahip olmak isteyenler için zirkonyum kaplama tedavisi yapılır. Zirkonyum uygulamasında teknolojiden de yararlanılır. Bu sayede çok iyi bir tedavi yöntemi olarak ön plana çıkar.

Zirkonyum Kaplama Diş Uygulaması Aşamaları

Zirkonyum Diş Kaplama bilgisayar ortamında tasarlanır, planlanır ve teknoloji yardımı ile üretilir. Laboratuvarlarda ise gerekli işlemler yapılarak zirkonyum kaplama diş üretimi tamamlanır. Hastanın tedavisi ve zirkonyum kaplama dişlerin uygulanması birkaç seans sürer.

Genellikle ilk olarak çürükler için ağız bakım tedavisi yapılır ve gerekli ölçüler alınır. Daha sonra ise dişlerin şeklini ayarlamak için işlemler yapılır. Hastanın isteklerine göre dişlerin şekli hazırlanır ve istenilen estetik görüntü sağlanır. Son aşamada ise zirkonyum kaplama dişler hastanın ağzına tamamen uygulanır ve tedavi tamamlanmış olur.

Zirkonyum Kaplamanın Faydaları

Zirkonyum Diş Kaplama uygulaması özellikle çok fazla olan renklenen dişlere yapılır. Estetik görüntüsü bozulan ve beyazlamayan dişler için bu tedavi çok faydalıdır. Dişlerin beyaz ve parlak olmasını sağlar. Bununla birlikte daha iyi bir ağız görüntüsü ortaya koyar.

Zirkonyum Kaplama Diş uygulaması ile insanların istediği gülümsemeye kavuşması sağlanır. Zirkonyum kaplama diş uygulaması tedavisi için kurumuzla iletişime geçebilir ve sunmuş olduğumuz tedavi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

İzmir Zirkonyum Kaplama Fiyatları

İzmir'de Zirkonyum Kaplama Fiyatları değişkenlik göstermektedir. Zirkonyum kaplama fiyatlarının değişkenlik göstermesindeki ana etkenler ise şunlardır:

  • Zirkonyum malzemesinin kalitesi
  • Laboratuvar işçiliğinin kalitesi
  • Kaç tane dişe zirkonyum kaplama yapılacağı
  • Klinik ortamının özellikleri
  • Uygulamayı yapacak olan diş hekiminin tecrübesi, nitelikleri
  • Hastanın genel sağlığı

Belirttiğimiz unsurlar, zirkonyum tedavisinin fiyatlarını değiştiren özelliklerdir.

Kliniğimizdeki diş hekimlerimiz zirkonyum kaplama alanında uzman kişilerdir; en çok uygulama yaptıkları alanlardan biri de zirkonyum kaplama işlemleridir. Ayrıca klinik olarak her zaman için en iyi ve sağlıklı zirkonyum malzemelerini kullanmaktayız.

Uygulama yapılacak olan diş sayısı arttıkça doğal olarak zirkonyum kaplama fiyatlarında da artış olacaktır. Ayrıca bu tarz estetik ve sağlık işlemlerinden önce hastaların genel ve diş sağlıkları hakkında da değerlendirmeler yapılır. Gerekirse öncelikle bu sorunlar giderilir.

Fiyatlar net olarak her hastaya özel olarak çıkartılmaktadır; sonuç olarak hepsinin ihtiyaçları ve tedavi aşamaları farklı olacaktır. Sitemizde verilen fiyatlar ortalama fiyat bilgisi olarak dikkate alınmalıdır. Hastalarımız klinikteki doktorlarımızla iletişime geçtiklerinde ve ilk muayeneleri olduğunda tedavi süreçleri ile beraber fiyatlar da net biçimde belirlenecektir.

Zirkonyum Gülüş Tasarımı Tedavisi

Dişlerin şekli, rengi ve yapısı diş estetiği ve dolayısıyla gülüş tasarımı bakımından büyük önem taşımaktadır. Gülüş tasarımında dişlerin birbirleri ile uyumu kadar, diş eti ile dudaklar ve yüz şekli ile uygunluğu da değerlendirilmeye alınır.

Gülüş tasarımı son yıllarda en çok rağbet gören diş tedavileri arasındadır. En başarılı sonuçlar doğal görünüme en yakın olanlarıdır! Zirkonyum malzeme olarak bu doğallığı en iyi veren maddelerdendir. Bu nedenle Zirkonyum Gülüş Tasarımı tedavisinden faydalanarak, hayalinizdeki gülüşe kavuşabilirsiniz!

Zirkonyum Veneers Tedavisi

Zirkonyum veneers tedavisinde dişlerin üzerine kaplama yapılmaktadır ve kişi yepyeni dişlere, görünüme sahip olur! Kliniğimizde en etkili yöntemler ve kaliteli malzemelerle bu tedaviyi gerçekleştiriyoruz. Bu yöntem doku uyumu, dayanıklılık bakımından diş estetiği için ideal olmakla beraber aynı zamanda doğallık ve estetik açıdan da tercih edilir. Bu madde doğada bulunur ve ağız yapısı ile oldukça uyumludur. Beyaz metal madde içermektedir.

Zirkonyum Implant Üstü Kaplama

Implant uygulamaları diş estetiği ve gülüş tasarımı için büyük önem taşır. Eksik dişler kişileri rahatça gülmekten alıkoyabilir, estetik görünümü azaltan ve gülüşü de olumsuz etkileyen bir problemdir. Bunun için en iyi tedavi yöntemi ise implant uygulaması gerçekleştirmektedir. Implant uygulamalarında son aşama ise kaplama yapmaktadır. Bu noktada dişlerin doğal diş görünümünde ve renginde olması için zirkonyum kaplama tercih edilebilir. Porselen kaplamaya göre daha doğal ve sağlamdır.

Zirkonyum All on 4 Sistem Üstü Kaplama

Bu diş tedavisinde 4 implant üzerine uygulamalar yapılmaktadır. 12-14 tane sabit porselen kaplama uzman diş hekimlerimiz tarafından hastanın ağzına vidalanır. Bu kanalla dişler çeneye sabitlenmiş olur. Burada hastaya ve ihtiyacına göre kullanılan malzeme değişebilir. Aynı zamanda daha fazla işçilik-emek isteyen bir tedavi yöntemi olduğunu da belirtelim. Normal porselen kaplamalara kıyasla biraz daha pahalı olmasının nedeni budur.

 

Diş Sağlığınız İçin : Arayın +90 506 362 81 09 Yada Whatsapp'tan Yazın